Наталія Микольська: «Дякую, тато!»

Наталія Микольська

Заступник міністра економіки України Наталія Микольська згадує про свого батька.

Ярослав Микольський
Ярослав Микольський

22 липня я мала святкувати День народження однієї з найближчої мені на цьому світі людини – мого ТАТА – Микольського Ярослава! Але він вже не тут і не з нами, і від усвідомлення цього стає боляче і гірко…

Повернувшись додому, проглядала альбом і вирішила написати те, що йому хотіла б сказати йому особисто сьогодні…

Я зараз працюю на цій посаді і роблю те, що я роблю, завдяки тому, що ти з самого маленького мені казав: «Читай книги і пресу». Відкладав мені публікації про відомих політиків. Повчав: «Дивись на Кондолізу Райз – вона встає о 5, потім спорт, потім робота, потім книги і т.д».

Завжди настроював – Микольські завжди перші! Говорив мені «гуманітарію» і мрійниці про юриспруденцію: «Вчи економічні дисципліни і йди на спеціалізовану програму з банківської справи в 10-11 класах». Що я й зробила.

Віддавав свої з мамою невеликі заощадження на репетитора з англійської і потім мої закордонні поїздки на семінари і навчання.

Під час Помаранчевої революції сказав: «Якщо ти хочеш щось особисто змінити в цій державі, ти повинна стояти не біля сцени, а на сцені і нести відповідальність за зміни».

Казав, якщо працювати, то вже працювати, але якщо «забава, то вже забава» (львів’яни зрозуміють :)

А крім цього всього, розповідав найцікавіші і найнеймовірніші казки, які я коли-небудь чула чи читала: про Мікі-Мауса і козаків, Попелюшку в Карпатах…

І просто любив мене! ДЯКУЮ ТОБІ!

Джерело: https://www.facebook.com/nataliya.mykolska