Події

Хай твоє сяйво зігріє весь світ

Театр на Подолі поставив ідеальну сімейну виставу – цікаво і корисно дивитися і маленьким дітям, і підліткам і дорослим.

В самій назві «Пан Лампа» є якесь передчуття дитячого. Спочатку так і здавалося. «Наша вистава почнеться за 5 хвилин!» – голосно сказав один з акторів в фойє театру. Його інтонація трохи нагадувала інтонації аніматорів чи ведучих вистав у дитячих садках чи молодших класах. «Мої вже підлітки, боюсь, що вони розчаруються», -подумав я, але вже через півгодини змінив точку зору. Фраза в анонсі «імерсійна вистава для дітей від 6 до 106-ти років» виявилась зовсім не маркетинговим кліше, а задумом, чудово та яскраво втіленим. Авторам цього дійства вдалося зробити те, що мені самому здавалося неможливим – зацікавити і малечу, і підлітків і дорослих.

Емоції дітей підчас вистави
Іноді вистава “Пан Лампа” була ближче до мюзиклу

Це дійство навіть важко назвати виставою, це якась дивна суміш жанрів. Немає ніякого шукання місць в партері та очікування коли відкриється завіса. Вистава починається вже в фойє, а самих глядачів запрошують на сцену – там для них спеціальні місця. Тут і поєднання кількох коротеньких новел, об’єднаних спільними героями.  І фрази героїв, які звучать як дотепні афоризми – «Нам всім треба частіше ходити догори ногами», або філософські світоглядні максими – «Хай твоє сяйво зігріє весь світ, хай твої очі світлими будуть».

Нема сенсу розповідати фабулу чи сюжетні повороти – тут найголовніше чудове відчуття наповненості, яке ти виносиш з театру.

Добро, яке залишається в серці – адже крім незвичного задуму тут і акторська майстерність, їх емоції і енергія, яку вони витратили на створення цього дійства.

Моїх дітей найбільше вразила гра Катерини Вайвали – її емоційність, щирість. Це точно майбутня зірка театру та кінематографу.

Якщо хочете подарувати дітям свято, казку, а себе – привести до тями, точно приходьте. Наступна вистава 10 лютого. 

Олександр Клаунінг у ролі пана Лампи та Катерина Вайвала у ролі пані Страшинської

Всі фото – Facebook-акаунт “Театру на Подолі”

Підпишіться на розсилку щоб щодня отримувати в свою поштову скриньку оригінальні статті та поради експертів.
↓ Отримайте краще від нас прямо в свою поштову скриньку


    form_image