Задоволена людина готова працювати краще — ця модель лягла в основу корпоративної культури компанії Google. Про гарне ставлення до свого персоналу ходять легенди та публікуються численні фото незвичних місць відпочинку та можливість відновитись прямо в офісі Google. Чи є такі компанії в Україні, в яких наявні дитячі зони, місця для відновлення здоров’я та інші бонуси, не виходячи з офісу? Є! Саме тому, ОК проводить рейтинг “Найкращі сімейні роботодавці в Україні”, щоб звернути увагу інших роботодавців на соціальні гарантії, якими компанії підтримують не тільки персонал, а й їх родини.

Казкове місце роботи

Facebook надає своєму працівнику разову допомогу у сумі $4000 при народженні дитини. А ще надає два місяці декретної відпустки татові чи мамі дитини (незалежно від статі).

Місця для відпочинку в офісі Google

Якщо ви працюєте в Netflix, ваше робоче місце та зарплата зберігається. І якщо ви стали батьком чи матір’ю, то можете 12 місяців не виходити на роботу.

Багато компаній купують медичні страховки не тільки для працівника, але і для членів його родини.

Прості питання

Щоб привернути увагу українські компанії до соціальної відповідальності, а саме поважного ставлення до працівників, які утримують сім’ї — Father’s Club вирішив зробити рейтинг. Ми розсилаємо в українські компанії прості запитання:

  • Чи передбачена у вашій компанії премія для працівників, які стали батьками? Якщо так, то в якому розмірі й коли була запроваджена?
  • Чи сплачує компанія медичну страховку для всіх чи кількох членів родини працівника незалежно від його статі? Коли запроваджена? Яка загальна сума покриття за страховкою?
  • Чи є у компанії інші види підтримки відповідального ставлення до батьківства серед працівників? Які? Коли запроваджені?
  • Яка середня тривалість декретної відпустки, якою користувалися працівники компанії?

Результати

З усіх цих відповідей ми зробимо окремий списокю Місця в рейтингу будуть розподілені відповідно до того чи дає компанія премію за народження дитини, чи є можливість віддаленої роботи. Будемо  також враховувати наявність ігрових місць для дітей в офісі та інші види заохочення відповідального батьківства. Тож, якщо ваша компанія готова взяти участь у цьому рейтингу — відправляйте свої відповіді на  fatherscl@gmail.com або на сторінку у Facebook

Чим більше про цей рейтинг дізнається людей, тим більше відповідей ми зможемо опублікувати. Тим уважніше до батьківства будуть ставитися роботодавці в Україні, намагаючись потрапити у ТОП-10 рейтингу.

Це перший подібний рейтинг в Україні. Тож ми маємо надію, що він змінить ставлення роботодавців до батьківства в нашій державі.