Чоловіки з дитячою переноскою – це більше не жарт з романтичних комедій. Тим більше, що науково доведено: немовлята мають бути поруч з татом так само, як і з мамою.

Вам не завадило б придбати ергономічну, зручну, надійно закріплену і… прикольну переноску. Ми підібрали кілька варіантів для того, аби ви побачили, якими цікавими можуть бути подібне приладдя. Сподіваємося, що вітчизняні виробники так само звернуть увагу на це питання і почнуть виробництво переносок для чоловіків. Якщо такі вже є – зв’язуйтеся з нами, і ми з радістю розкажемо українським батькам про ваші винаходи.

Перед тим, як почати представлення зауважимо, що при виборі переноски важливо підбирати таку, яка була б зручною при транспортуванні дітей різного віку. Адже можливість відрегулювати переноску – це зручність для дитини і для вашої спини під час довгих подорожей.

BABYBJ?RN ONE AIR

bjorn

Плюси: Як і слід було очікувати від творців, BabyBj?rn One Air є так званим носієм все-в-одному, який отримує високу оцінку за свою ергономічність. Крім того, важливою особливістю є матеріал: «тканина, що дихає». Також користувачі запевняють, що дуже легко підлаштовувати цю модель під конкретну дитину.

Мінуси: Серед негативних моментів користувачі цієї моделі відзначили її громіздкість. Тож комфорт для дитини не завжди може бути комфортом для батька.

Вік: від народження до 3-х років
Максимальна вага: 15 кг

MOUNTAIN BUGGY JUNO

mountain

Плюси: Модель виглядає як куленепробивний жилет (але не має здатності стримувати кулі – ред.) і є однією з найкращих переносок для сімейних пар. Користувачі зазначають, що навіть коли батьки зовсім різних розмірів, вони дуже легко підлаштовують переноску один під одного. Крім того, модель дозволяє легко відчепити сплячу дитину, покласти її у ліжечко і не потурбувати.

Мінуси: Не настільки м’який, як хотілося б. Також іноді у цій моделі дитині не зручно дивитися назовні, адже може заважати тканина. Звісно, якщо ваша дитина маленький нінзя, то це перетворюється на плюс.

Вік: від народження до 4-х років
Максимальна вага: 20 кг

ONYA OUTBACK

onya

Плюси: Своєрідний позашляховик серед переносок. Onya Outback відмінно підходить для прогулянок на відкритому повітрі, навіть у погану походу, адже вироблена з тканини, що відштовхує вологу і бруд. Модель також є абсолютно гендерно нейтральною, що робить її фаворитом серед чоловіків. Крім того, вона універсальна, її можна прив’язати до буть-якого стільця і вона перетвориться на високе крісло, чи на інструмент для допиту дитини.

Мінуси: Якщо у вас немовля, то вам знадобиться окрема вставка «Baby Booster». Інакше дитина загубиться у цій переносці.

Вік: від новонароджених до 4-х років
Максимальна вага: 20 кг

STOKKE MYCARRIER

stokke

Плюси: Виглядає як виготовлена за космічними технологіями. Дитина може роздивлятися на всі боки. При цьому виглядає «по-чоловічому». Надзвичайно якісна модель.

Мінуси: Значно дорожчий варіант (через органічну бавовну). Складається з трьох різних частин, тож може бути складним у збиранні для людей, які не люблять читати інструкції.

Вік: від новонароджених до 3-х років
Максимальна вага: 15 кг

ERGOBABY 4 POSITION 360

ergobaby

Плюси: Надзвичайно універсальна та ергономічна модель. Без додаткових вставок навіть немовлята можуть безпечно «крутитися» там на 360 градусів.

Мінуси: Незручна липучка. Дуже голосна, а для того, аби перелаштувати розмір, треба повністю липучку відліплювати.

Вік: від новонароджених до 4-х років
Максимальна вага: 15 кг

BOBA AIR

boba

Плюси: Переноска на будь-який випадок. Її можна легко кинути у рюкзак чи портфель. Можна використовувати як чохол, якщо ви гуляєте дощем чи вітром.

Мінуси: Через портативність моделі її лямки не достатньо «надуті» і врізаються у плечі під час довгого носіння.

Вік: від 1-го до 4-х років
Максимальна вага: 20 кг

BABY K’TAN ACTIVE

ktan

Плюси: Схожий на «обгортку». Без ременів, пряжок і липучок вдягається і знімається надзвичайно легко. Надзвичайно природній для дитини.

Мінуси: Складно використовувати удвох. Якщо батьки мають різні розміри, то й переноски краще купити різних розмірів. Хоча порівняно з іншими моделями – ця значно дешевша.

Вік: від новонароджених до 3-х років
Максимальна вага: 15 кг