«Фонд Народонаселення ООН в Україні – UNFPA Ukraine» створив дуже цікавий проект з популяризації читання під назвою «Тату, почитай мені!». Наш “Клуб тат” з вдячністю прийняв запрошення взяти участь у цій небуденній події.

Проект створено з метою не лише популяризувати усі позитивні моменти читання в голос з діточками, а ще й довести, що долучитися до цієї важливої справи можуть окрім мам та бабусь – чоловіки та дідусі.

Читайте также. Разрешите ребенку перебивать. Проект «Татові казки»

«Пам’ятаєте ті часи, коли ви зручно вмощувалися на дивані, слухали казки і перетворювалися на їхніх героїв? Приємно згадувати, чи не так?, – ставлять питання організатори проекту. – А зараз як часто ви читаєте книжки? А своїм дітям?»

Читайте также. Как рассказывать детям истории на ночь. Пошаговая инструкция

virastuk
Василь Вірастюк з синами в проеті «Тату, почитай мені!»

Панує однотипний погляд на цю справу. Що нібито тільки жінки читають на щодень казочки своїм дітям. Втім, проект дещо змінює цей погляд. Він здатен показати, що «насправді татусі так само як і матусі можуть весело і продуктивно проводити час із дітьми та займати активну позицію у їхньому вихованні». Міжнародні дослідження доводять, що 80% чоловіків похилого віку шкодують, що недостатньо уваги приділяли своїм дітям. Однак активна участь татусів у вихованні дітей сприяє покращенню стосунків у родині, впевненості та успішності дітей у подальшому житті.

Читайте также. Как нас учили любить чтение

Щоб втілити проект у реальніть і через власний досвід довести переваги родинного читання, зберуться зіркові гості: Влад Яма, Євген Кошовий, Антон Мартинов, Василь Вірастюк, Олег Скрипка, Павло Ковтонюк, Тарас Тополя, Миколай Лещук, Володимир Єрмоленко. Зустрічі та відкриті читання відбудуться у рамках VІІ Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал», глобальної кампанії MenCare та загальноукраїнської кампанії Щастя у 4 руки, яку Фонд Народонаселення ООН в Україні – UNFPA Ukraine впроваджує з 2015 року за підтримки Міністерство Соціальної Політики України.

Детальніше про подію можна дізнатися за посиланням.

Читайте также. Маст-рид для отцов