Ніхто не здогадається, що знаходиться на вашому плечі

Мами носять сумки для підгузків, які схожі на їхні звичайні сумочки. Чоловікам таке, звісно, не підходить. Але ж переповити дитину – завдання не лише для мами.

Подивіться, які варіанти пропонують світові виробники для справжніх тат.

Fisher-Price FastFinder Deluxebag1

Схожа на великий гаманець сумка, створена якраз для тат, які хочуть взяти дитину на день з собою, але ніяк не бажають тягнути жінчину сумку. Є відповідні відділення для підгузків, для їжі (навіть для батька), змінні вставки, які можна прати. Перехожі ж будуть упевнені, що ви тягнете ноутбук.

bag2Skip Hop Dash Signature

Батькам, які сидять із дитиною вдома потрібно більше, ніж «одноразова» сумка. Їм треба щось, з чим не соромно з’явитися на вулиці щодня. Але ж таке саме функціональне, як сумка для мам. 11 кишень, зручні відділення, магнітні кнопки, аби відкривати сумку без зайвого шуму.

Lillian Rose Daddy Builderbag3

Коли батько будівельник, або просто вміє та любить усе ремонтувати, йому сподобається такий варіант сумки для підгузків. До кишень дуже легко діставатися і дістати усі потрібні інструменти: пляшечки, іграшки чи ті ж самі підгузки.

Diaper Dude Men Messenger IIbag4

Іноді батько категорично відмовляється виходити із дитиною. А з цією сумкою головне, аби він не забув дитину вдома, коли збереться похизуватися обновкою.

 

 

Ju-Ju-B Messengerbag5

Цю сумку батько носитиме навіть після того, як дитина виросте з підгузків. Магнітні кріплення дозволяють трансформувати сумку з дитячої на робочу. І тут легко поміститься ноутбук.

 

 

Timbuk2 Storkbag6

Між ходінням пішки з дитиною та прогулянкою на колясці у батька завжди будуть зайняті руки. Тож важливо, аби сумка була доволі легкою, такою як ця, зроблена з нейлону. Форма наполеонівського капелюха доволі зручна, для того, аби діставати щось, не відкриваючи сумку повністю.

 

Baby Boom Collect&Gobag7

Ця сумка підходить для батьків, які хочуть брати з собою не лише дитяче приладдя, а й різноманітні гаджети із зарядками для них. Не переймайтеся тим, що сумка глибока – всередині є підсвітлення, яке допоможе знайти необхідне.

OiOi Mens Jungle Leather Satchelbag8

Ця м’яка шкіряна сумка схожа на усе на світі, крім сумки для підгузків. А ще вона витримує велику вагу. Може здатися, що навіть соромно використовувати цю сумку як дитячу, але саме для цього її придумали. Тим більше матеріал стійкий, тож якщо нікому не розкажете, що ви там носите, зможете сміливо носити її вже коли дитина подорослішає.