Російськомовна версія стайл-буку – Как стать автором сайта «Отцовский клуб»

Всім, хто бажає до нас приєднатися

Наш сайт було створено не для того, щоб навчати поганих батьків стати нормальними. Ідея в іншому. Ми хочемо ділитися прикладами з життя, розповідати історії, що надихають та давати інформацію, яка допомагає бути справжнім батьком.

Про що ми пишемо?

man-writing-books-600x400Ви можете розповісти про ваші принципи виховання дітей  у рубриці «Правила батьківства». Приклад такого тексту  – колонка Ярослава Павленко. Або монологи Віталія Сича чи Олександра Ткаченко.

Наші автори радо діляться корисними порадами, або, як тепер кажуть – лайфхаками. Наприклад, викладач УКУ і батько трьох дітей Отар Довженко розказав про 11 документальних фільмів, які він дивиться зі своїми дітьми. А популярний радіоведучий В’ячеслав Воробйов – як він відпочивав на гірськолижному курорті з двома зовсім маленькими доньками

Ми обов’язково опублікуємо ваш особистий погляд на певні питання з виховання, освіти, стосунків чоловіка і жінки.

Що ви читаєте разом з дітьми? Які книги вважаєте корисними для дітей? Як розповідаєте дітям казки на ніч? Один з кращих текстів на цю тему – у автора проекту «Татові казки» Юрія Дениса.

Що ви читаєте для саморозвитку? Які книги, як  ви вважаєте, будуть корисними для батьків? Рецензії редактора нашого сайту Влада Головіна на «книги для татусів» або на книгу «Під тінню Сатурна» можна зустріти скопійованими на різноманітних сайтах.

Як ви відпочиваєте з дітьми? Розповіді про активний відпочинок добре виходять у мандрівника і батька трьох дітей Дмитра Слинько.

Які додатки до смартфонів або інших ґаджетів ви вважаєте за корисні? Можете розповісти і про це. Або ви взагалі принципово не купує дитині смартфони – розкажіть чому, обговоримо. Або ви, наприклад, як батько двох дітей і засновник магазину настільних ігор Михайло Зіпунов, добре орієнтуєтеся на настільних іграх – поділіться досвідом.

Як підтримуєте себе у фізичній формі? Які фільми вас вразили? Як зберегти спілкування з дитиною після розлучення? Чому ви хотіли б навчити своїх дітей? Чи, може, ви вже їх навчили чомусь? Тем може бути дуже багато. Ми відкриті до спілкування. Надсилайте ваші тексти або ідеї за адресою incoming@fathersclub.com.ua

Чи можна стати автором сайту, якщо я – не батько?

Так, звичайно. Тому що ви стовідсотково доводитесь комусь сином чи донькою. І вам, можливо, є що розповісти про свої стосунки з батьком. Психолог Віталій Жданов – поки не є татом, але про свого батька він так написав, що неможливо відірватися.

А жінки, до речі, здатні висловити свій особистий погляд і розглянути з іншого боку багато тем, важливих для тат. Журналіст Вікторія Чирва, наприклад, дуже яскраво написала про те, як дружина іноді заважає своєму чоловікові бути хорошими батьком.

На сайті Fathers Club завжди можна знайти інтерв’ю або авторські колонки кращих психологів країни. Ми пишаємося тим, що серед наших авторів – психологи Світлана Ройз, Катерина Гольцберг, Георгій Смолін, Павло Горностай.

Кілька правил щодо стилістики

0008На сайті не допускається менторський, повчальний тон. Наші читачі – свідомі у своєму батьківстві, вони дорослі люди. Фрази «тобі потрібно» або «тобі треба» видалятимуться.

Немає сенсу доводити очевидні речі. Наприклад, писати про те, що «не можна бити дітей». У такому випадку потрібно розказати про альтернативу.

Ми намагаємося уникати фраз «цікаво, що» або «зайве буде нагадувати». Якщо зайве – краще не нагадувати. А слово «цікаво» повинен говорити читач після того, як прочитає текст.

Будь-які згадки щодо важливих дат, цифр, фактів, посилань на наукові дослідження  повинні супроводжуватися релевантними посиланнями на джерело. Ми не пишемо фраз на кшталт «вчені довели» або «у певних дослідженнях було доведено». Якщо немає гіперпосилання, ми зазначаємо словами або у примітках джерело інформації.

Якщо у реченні понад 40 слів – краще розділити його на два окремих речення.

Тексти обсягом понад 6000 знаків публікуватимуться лише у виняткових випадках.

За будь-яких умов ваш текст після редагування буде надіслано вам для узгодження.

У майбутньому ми плануємо запустимо оновлений сайт з іншим дизайном. Залишайтеся з нами.

Редакція сайту Fathers Club.

Ми на зв’язку  у ФБ

https://www.facebook.com/fathersclub.ua/