Компанія DEC Education та редакція сайту Father’s Club запрошують чоловіків на першу Зустріч татусів у форматі Fathers only

Для мам є неймовірна кількість конференцій, тренінгів, зустрічей, інтенсивів. Ми хочемо вирівняти цей дисбаланс та зібратися суто чоловічою компанією. Тому на подібні події – вхід тільки для татусів! Нам треба спілкуватися на дійсно важливі теми. Як поєднувати кар’єру та відповідальне батьківство? Як залишитися другом дитини під час складного підліткового періоду? Що робити, якщо дитина не хоче робити домашні завдання та взагалі ходити в школу? Про все це ми будемо спілкуватися на Зустрічах татусів з найкращими фахівцями в своїх галузях – бізнесменами, психологами, коучами, педагогами.

Тема першої зустрічі – безпека дітей та невідкладна допомога при побутових травмах.

Часто жінки бояться залишити дитину з батьком – раптом що трапиться. Але справжній тато вміє все. Принаймні має вміти.Тому ми обрали таку тему.

Наш спікер – лікар Першої підстанції швидкої допомоги м.Києва Ярослав Вус, засновник Всеукраїнської спілки парамедиків.15192683_1113076958810636_8584152899385966664_n

Під час його лекції ви дізнаєтесь:

  1. Що робити, якщо дитина проковтнула Lego чи вдавилася чимось іншим? Що ні в якому разі не треба робити в таких випадках?
  2. Якою має бути перша допомога при зупинці дихання чи при зупинці серця дитини? Чим вона відрізняється від першої допомоги дорослим в аналогічних випадках?
  3. Що робити при опіках? При анафілактичному шоці? Якщо немовля впало та сильно вдарилось головою?
  4. Які найпоширеніші помилки батьків у таких випадках? Як треба та як не треба зупиняти кровотечу?
  5. Та багато іншої важливої інформації, ціна якої – життя.

Приходьте, продаж білетів – за цим посиланням.
http://dec-events.com/pervaya-vstrecha-otcov/

Ціна при попередній покупці он-лайн – 300 грн. При оплаті на місці – 350 грн. Тривалість зустрічі – від 19.00 до 22.00.

Анонс на нашій сторінці в ФБ