Поради тренера і батька

Важливо, аби діти не ігнорували фізичну активність. І батькам варто за цим слідкувати. Записувати у секції, відправляти на майданчик до інших дітей, разом займатися спортом. Але на жаль, більшість дітей сьогодні починають і закінчують день перед телевізором чи комп’ютером.

Крістіан Бізотто – засновник Академії сфокусованих рухів у США і батько Міллі Бізотто. Його донька – перша 9-річна дитина, яка 6 разів проходила 24-годинне випробовування, розроблене для тренування морських котиків. milla_papa

Звісно, усім дітям не потрібно бути аж настільки фізично розвиненими, але й зовсім забувати про спорт не треба. Крістіан розробив кілька порад, як батьки можуть допомогти дітям прийняти фізичну активність як невід’ємну частину життя, як використовувати тренування у якості мотивації для подолання життєвих складнощів та просто як встати з-за телевізора/комп’ютера.

Грайте та змагайтеся
Крістіан Бізотто розуміє, що дітям зазвичай зовсім не цікаво буде після школи піти у спортзал і монотонно бігати годинами по тренажеру чи тягати гантелі. Їм значно цікавіше грати і змагатися із друзями. І коли вони досягають своєї мети, а особливо коли перевищують сподівання, вони хочуть повертатися і робити це знову і знову.1425008829_f17a5752b7_z

Безпека понад усе
Важливо знати, що діти можуть переоцінювати себе. Вони не завжди розуміють межі безпечного, особливо коли дивляться на дорослих. То ж батьки чи тренери мають уважно слідкувати за навантаженням. Незалежно від рівня фізичної підготовки вашої дитини, безпечність понад усе. Під час тренування чи активних ігор діти мають завжди бачити вашу підтримку. Вони не мають відчувати страху при досяганні своєї мети.

Пам’ятайте про мету
Активний спосіб життя і зайняття фітнесом важливі, адже вони допомагають краще пристосуватися до життя. Багато програм Бізотто написані саме для того, аби діти могли осягнути речі, які осягнути важко. Мова йде про мислення. У житті багато перешкод. Не лише у спортзалі, але й вдома. Домашні завдання, настирливий молодший брат, миття посуду тощо. Коли дитина займається спортом, їй легше долати життєві перешкоди.7826931478_600796f2ed_z

Більше сну, менше цукру
Діти мають лягати спати вчасно і намагатися пити якомога менше солодких напоїв. Фізична активність важлива, але ми зробимо дитині погану послугу, якщо звертатимемо увагу лише на тренування і забудемо про правильне харчування і дотримання режиму.

***
Додатковою перевагою вправ є те, що вони змінюють ставлення дитини до інших речей. Часто дітей віддають до спортивних секцій не заради саме спорту, а для покращення їхньої дисципліни та уваги. Тренування у цьому допомагають краще за медикаменти. Про користь спорту знають усі, але далеко не всі приділяють цьому увагу через лінощі. Прикриваються браком часу, втомою абощо. А загалом, ще одна порада батькам – найкращий спосіб звернути увагу дітей на фізичну активність – займатися спортом чи фітнесом самим.