Проект Father’s Club (Клуб тат) починає дослідження ставлення бізнесу до батьківства – рейтинг «Найкращі роботодавці для тат»

Згідно дослідження Unicef, українські тати витрачають на спілкування з дітьми 4 хвилини в день. Це катастрофічно мало. Емоційна та фізична відсутність тат є коренем великої кількості сімейних та суспільних проблем.

Саме для того, щоб популяризувати відповідальне батьківство ми створили проект Father’s Club (Клуб тат). Це веб-сайт та закритий клуб татусів, який регулярно проводить різні події та зустрічі тат. Зараз ми починаємо новий проект – дослідження ставлення бізнесу до батьківства.

Подібні рейтинги робляться дружнім нам сайтом Fatherly. Згідно їх дослідження, компанія Netflix надає своїм працівникам (незалежно від їх статі) оплачуваний декрет на будь-який термін протягом першого року життя дитини, компанія Facebook платить $4000 працівникам, які стали батьками (незалежно від статі). Тому нам важливо з’ясувати – хто з українських чи міжнародних компаній в Україні також підтримує батьківство.

З цією метою ми збираємо інформацію серед 200 найбільших компаній України (згідно рейтингу Forbes). Якщо Вашої компанії нема в цьому списку – надішліть свої відповіді на запитання для рейтингу на адресу incoming@fathersclub.com.ua

Ми плануємо щороку робити рейтинг «Найкращі роботодавці для тат».

Просимо HR-департамент вашої компанії надати відповіді на наступні запитання

  1. Яка тривалість оплачуваної декретної відпустки для працівників вашої компанії? Чи є декретні відпустки для працівника, незалежно від його статі? Тобто чи можуть чоловіки піти в оплачувану декретну відпустку?
  2. Чи є безоплатна декретна відпустка для чоловіків зі збереженням місця роботи? Яка її тривалість?
  3. Чи пропонує компанія медичне страхування для всіх чи кількох членів родини працівника не залежно від його статі? Коли вона була запроваджена? Яка загальна сума покриття за цією страховкою?
  4. Чи є премія для працівників, які стали татами? Скільки вона складає, коли була запроваджена?
  5. Чи є у компанії якісь інші види заохочення відповідального ставлення до батьківства серед працівників? Коли вони були запроваджені?
Лист щодо участі у Всеукраїнському проекті «Найкращі роботодавці для тат»
Лист щодо участі у Всеукраїнському проекті «Найкращі роботодавці для тат»

Просимо відповісти на запитання та надіслати лист у нашу редакцію за адресою incoming@fathersclub.com.ua до 20 березня.

Після обробки усіх даних результати дослідження «Найкращі роботодавці для тат» будуть опубліковані на нашому сайті.