Батьки

Дванадцять цитат Андрія Кузьменко про батьківство та родину

Андрій Кузьменко був не тільки видатним музикантом та співаком. Він дуже любив свою дружину Світлану і доньку Марію-Барбару. З різних інтерв’ю лідера «Скрябіна» Fathers’ Club зібрав висловлювання Кузьми про батьківство та родину. Відомо про це не дуже багато. «Ми не пускаємо в дім пресу, – говорив музикант в одному з інтерв’ю, – я створив таку дипломатичну лінію, за яку чужим не можна»

Вдома на мене чекають дві найкращі чувіхи в цьому світі – донька і дружина. …Нам зі Світланою завжди є про що поговорити! Ми можемо їхати на машині з Києва до Праги, всю дорогу розмовляти, приїхати, випити вина і продовжувати триндіти. Це суперпочуття, коли ти не можеш наговоритися з людиною, з якою живеш разом уже сто років.

Не викликають у мене захвату люди, які приходять побухати на халяву і «таблом» посвітити. Я знаходжу собі зайняття поцікавіше – поряд з дружиною і малою.

Кузьма з дружиною Світланою
Кузьма з дружиною Світланою

Я взагалі ріс матусиним синочком, за якого все вирішували батьки, і лише завдяки дружині став мужиком. У потрібні моменти вона опускала мене з небес на землю і навпаки. За 12 років шлюбу ми лише один раз «грюкнули дверима”.

Життя без доньки я не уявляю, а Свєта для мене вже давно більше, аніж кохана і друг.

Ми зі Світланою намагаємося не оскаржувати пальму першості. Ми – компаньйони по нашій спільній справі, яке називається СІМ’Я. Треба зрозуміти, що ви разом створюєте своє власне щастя. Яка може бути конкуренція? Ви в одному човні!

Кохання без ревнощів не існує. Стараюся їй навіть приводу не давати, адже потім таке можуть нашепотіти! Знаєте, є приказка: сучка не схоче – кобель не заскоче. Так ось, я – кобель, який не хоче й на інших не скаче

Батьки хотіли, щоб наша донька була Марією, адже народила на це свято, а стосовно Барбари – то це мої наполягання на честь Барбари Брильської. Кращої жіночої ролі в кіно я просто не знаю та й сам фільм «Іронія долі» можна дивитися мільйон разів і щоразу отримувати від перегляду задоволення»

У Барбари багато свободи, але в 19.30 вона повинна бути вдома (це було у чотирнадцятирічному віці). Інакше хвилина запізнення обертається домашнім арештом. Сльози бризкають на 3 метри в діаметрі, але дочка повертається вчасно. Поки обмежуємося розмовами – не використовуємо стояння в кутах в пшоні на колінах.

Вчора навіть два рази було “гахнув” по столу рукою. То такий вік гормональний – 15 років, вулиця… скоріше, не вулиця, а оточення, набагато більше авторитету в неї має, ніж батьки

Щоб краще розуміти Барбару, намагаюся проводити паралелі і згадувати, що робив у її віці. Наприклад, з однокласником якось пив вино під балконом, притому шмурдяк дикого хімічного складу.

Андрій Кузьменко з дорослою донькою Барбарою у Лос-Анжелісі
Андрій Кузьменко з дорослою донькою Барбарою у Лос-Анжелісі

Ми ніколи не виховували її в примусовому режимі. Навпаки завжди намагалися їй усе пояснили і дати можливість самій зрозуміти та зробити свій вибір.

Кохання я визначаю для себе як стан максимально комфортного перебування з однією людиною довгий час, в ідеалі – до самого кінця.

Джерело: glavred.info, 1+1,

фото: Viva

Підпишіться на розсилку щоб щодня отримувати в свою поштову скриньку оригінальні статті та поради експертів.
↓ Отримайте краще від нас прямо в свою поштову скриньку


    form_image