Діти

П’ять таборів для шукачів пригод

Кілька дитячих таборів зі справжньою пригодницькою програмою. Ніяких “all inclusive”, мінімум гаджетів, тільки оздоровчі практики, розвиток самодисципліни та гартування характеру серед однолітків.

1. Дитячий табір “Козацька Фортеця” — Черкаська область, Смелянський р-н, с.Плескачивка. Вік – від 7 до 15 років. З дітьми займаються досвідчені педагоги, викладачі мистецтва бою “Гопак”, історії, звичаїв, народних ремесел. Працюють гуртки та осередки по Києву, тому є можливість їх відвідувати круглий рік.

У програмі: стрільба з луку, катання верхи на конях, походи на човнах, мистецтво бою “Гопак”, орієнтування на місцевості по зірках, руслу річки, змагання на спритність, завзятість та кмітливість.

kozakВідгук: “Донька приїхала додому і тараторила про цей табір, не даючи слово вставити — про душевних курінних і стрільбу з лука й гвинтівки, про колективні присідання за запізнення і нагородні квіточки на поясі, про перегони на човнах-довбанках (за куліш на тому березі:)) і про катання на конях”.

2. Дитячий табір “Волинська Січ” — Пулемець, Шацький район, Волинська область. Приймаються підлітки від 10 до 15 років. Проживання у 3-х та 4-місних наметах. Діти дізнаються про українські звичаї, культуру та історію українського народу, вивчають на практиці звичаї та традиційні українські ремесла. Харчування 5-ти разове (сніданок, обід, полуденок, вечеря, друга вечеря), порційне.

Читайте також. Десять страв на вогнищі, які сподобаються вашим дітям (рос.)

У програмі: фізична підготовка, бойовий гопак, стрільба з луків та гвинтівок, лекційний матеріал, перегляд історично-патріотичних фільмів, плавання в озері, медична підготовка, альпінізм, туризм, походи, похідна кулінарія, рухливі ігри, естафети, козацькі забави, футбол, волейбол, вечірні бесіди біля багаття, майстер-класи з ковальства, гончарства, лялькарства, писанкарства, риболовля.

sich3Відгук: “Програма табору на вищому рівні. Сподобалася природа та тихе місце — до озера 100 метрів, свій пляж (тому туристи не заважають відпочинку). Невелика кількість учасників, організатори щирі та переймаються кожною дитиною”.

3. Дитячий табір-легенда “Цивілізація”. 4-и поверховий хостел, в с. Яблуниця, Івано-Франківська обл., поблизу ГК Буковель і м. Яремче.

Приймають дітей від 8 до 17 років. Особливість табору: 11 днів життя та занять відбуватимуться за книгою  “Володар Перснів”, Дж. Р. Р. Толкіена. Виховна робота за скаутською методикою малих груп і особистого прикладу. Навчання проходить через гру. Усі учасники табору (організатори та діти) спілкуються на “ти”. Основа правил: самодисципліна, старший навчає молодшого. При цьому є певні обмеження: мінімум вільного часу та мінімум електроніки і гаджетів.

У програмі: стрільба з лука, метання спису, знахарство, хореографія, етикет, лідерство, робота в команді, фінансова грамотність+роздаткові матеріали, спортивні ігри, квести, скаутські ігри та ін.

Додаткова програма: екскурсія до курорту Буковель, катер на озері, мотузковий парк, тролей, картінг, пейнтбол. Солоні озера с. Солотвино, рафтинг, скелелазіння, квадроцикли, верхова їзда, English.

civicВідгук: “Моя дочка після табору приїхала зовсім іншою — стала більш самостійною, натхненною новими вміннями та знайомствами.  Відтоді тільки що й розмов про “Цивілізацію”! Особисто мене порадувало індивідуальне ставлення до кожної дитини, насичена програма і колектив, який дійсно живе цим табором”.

4. Дитячий табір “Грунівська Січ”Сумська обл., Краснопільский р-н, околиці сіл Барилівка та Грунівка. До табору приймають дітей віком 8-15 років.

Учасники на собі відчувають традиції Запорізької Січі: дізнаються про побут козаків, їхню обрядовість, розкривають таємниці козаків-характерників. “Грунівська Січ” допомагає вихованню характеру, розвиває у дітей любов до рідного краю, національної спадщини. Це не лише спортивно-відпочивальні, а й освітні заходи, які проходять захопливо і весело. Інструктори табору люблять казати, що багато хто не вірить в існування надлюдей — вони таких людей виховують.

У програмі: оздоровчі практики; бойові мистецтва; козацька зброя; навички виживання в лісі; орієнтування; навички верхової їзди; гончарство; ковальство; травознавство; знайомство з козацькою обрядовістю та народною спадщиною та багато іншого. Поряд з табором знаходиться заказник “Битицький” – унікальне місце, де збереглась неповторна слобожанська природа практично у первозданному вигляді. Кількість змін, які може відвідати дитина, не обмежується.

grunivВідгук: “Дуже сподобалось у таборі! Чудові умови. Гарне поєднання розумового і фізичного розвитку. Для хлопчика — саме те, що потрібно. Практично про все можна дізнатись із сайту та інших контактів табору — це дуже зручно. Відкритий і щирий персонал. Дитина задоволена і хоче ще!”

5. Табір “Буковинське орлятко”. вул. Головна 52, с. Глибочок, Сторожинецького р-ну Чернівецької обл.

Приймаються діти у віці 6-16 років. Зміна триває 21 день. Розклад змін тут. Програма таборування розрахована на дітей з різними уподобаннями. Тут є час для активних ігор і затишного читання: подорожі до країни Книголандії (бібліотеки), караоке, день моди, день журналістики та багато інших цікавих заходів.

orlatkoУ програмі. Кожен день у таборі — тематичний: день журналістики, день музики, день театру тощо. Є також і день іменинника. До кожного тематичного дня своя різноманітна підготовка, розвиваюча програма та захоплюючі конкурси.

Відгук: “Дуже задоволена табором. Дитина шаленіє від радості. Тепер у нас більше захоплень, ніж було раніше. Наразі ми вирішили, що хочемо бути журналістом моди. Не знаю, наскільки це серйозне захоплення, але дитина в захваті! А скільки навичок і вмінь! Всього одразу і не перерахувати. Просто супер!”

Читайте також. Десять маршрутів сплавів біля Києва (рос.)

Підпишіться на розсилку щоб щодня отримувати в свою поштову скриньку оригінальні статті та поради експертів.
↓ Отримайте краще від нас прямо в свою поштову скриньку


    form_image