Featured

Три сильні батьківські промови на весіллі дочки

Один з важливих епізодів будь-якого весілля – промова батька нареченої.

Іноді це називають тостом, але суть не міняється – для батька нареченої це один з найважливіших моментів у його житті. 

Проблема в тому, що іноді чоловіки вважають вираження своїх почуттів чимось “ненормальним”. І такий виступ стає для них серйозним випробуванням. Батько п’ятьох дітей і автор бестселера Power Dads Вайен Паркер не поділяє цього стереотипу. Для тих, хто хоче сказати щось тепле рідній дочці, але не знаходить слів, він пропонує три варіанти батьківської промови. І додає: кожну з них можна використовувати як основу для побудови своєї власної. 

Перша промова. Протокольна. 

Коли я дивлюся на цю милу дівчину в приголомшливому білому платті, я згадую якою дівчинкою вона була колись і дивуюся якою прекрасною жінкою стала. З самого дня народження вона була татовою донькою і залишалася для мене принцесою. 

Вона завжди приносила радість нам з мамою. І хоча не кожен день був досконалим, але досконалою залишалася наша любов до неї. 

Сьогодні вона починає нове життя з прекрасним хлопцем. Я бачу в її очах радість і любов, яких ніколи не бачив раніше. І хочу, щоб всі присутні тут, так само як і я, побажали б нареченому і нареченій всього можливого щастя, довгих років радісного і щасливого життя – як чоловік і дружина. 

Друга промова. Співчутлива. 

Я чекав цього моменту більше 20-ти років. Не можу сказати, що часто думав про нього. Тому що більшу частину часу я намагався все зробити для того, щоб донька не приймала таких серйозних рішень занадто рано. Але я завжди розумів, що такий день настане і кожен раз розмірковував над тим, що б я побажав своїм маленькій дівчинці і її обранцеві. 

У всі роки її шкільного життя вона була оточена любов’ю. Вона завжди піклувалася про інших людей. Вона завжди намагалася знайти щось хороше в людях і допомагала їм зрозуміти як вони важливі. Тепер все її чудові почуття зосереджені на чоловікові, з яким вона вирішила провести своє життя. 

Тепер любов, співчуття і енергія, якими вона ділилася з близькими людьми, буде спрямована на її чоловіка. І їх союз буде дійсно сильним партнерством і дружбою. Відтепер і назавжди. 

Згодом цей союз (ім’я нареченої) і (ім’я нареченого) призведе на світ і в їх сім’ю дітей. (Ім’я нареченої) буде приголомшливою матір’ю, яка передасть дітям своє вміння співчувати і свою цілеспрямованість. Та й хто б не захотів мати таку прекрасну, талановиту і люблячу матір?

Ця нова пара перед вами – дві дивовижні особистості і разом вони стають новою сім’єю. Завжди любіть один одного, не поспішайте в звинуваченнях, поспішайте в прощенні і розділяйте все один з одним. Будьте кращими друзями один одному. Якщо хоч щось загрожує применшити значення партнера, відразу відмовляйтеся від цього. Відкрийте серця один одному і пам’ятайте, що сім’я завжди повинна бути на першому місці. Нехай Бог благословить ваш союз і принесе вам велику радість. Відтепер і довіку. 

Третя промова. Краща

Весілля, як і народження, проводять нову рису в житті кожного. День, коли я забирав (ім’я нареченої) з пологового будинку був початком нового етапу життя для мене. Відчуття себе батьком дівчинки – це дивовижне і спочатку трохи лякаюче почуття. Але потім любов, яку я відчував до неї, допомогла подолати всі сумніви і страхи і стати батьком, гідним такої дочки. 

Тепер ми знову стоїмо біля нової риси.  (Ім’я нареченої) і (ім’я нареченого) … починають свій новий етап життя. Подібно до того як і я, вони швидше за все вражені цією новою реальністю, але всі страхи й тривоги поступово зникнуть – в міру того як будуть будуватися відносини. Відносини, які, як я вірю, витримають випробування часом.

Завжди будьте чесними один з одним. Розділіть ваші радощі й прикрощі. Любіть один одного. Смійтеся частіше. Будьте кращими друзями один одного. Завжди ввічливо розмовляйте один з одним, навіть коли ви наодинці. І якщо щось піде не так, прощайте завжди, коли вас про це просять. Сімейне життя – це велика пригода. І ви тепер тільки почали її. Хоча кожен з вас є особистістю, але ваші обітниці роблять ваш союз важливішим кожного з вас окремо.

Коли-небудь, якщо вам пощастить так само, як і мені, ви побачите як нове життя з’являється у вашій родині. І це буде початок ще одного нового етапу в житті – повного очікувань і побоювань. Привнесіть в ці нові відносини ту любов, які ви маєте один до одного, і ви знайдіть радість, яку неможливо описати словами. 

Тепер, оточені вашими родинами і друзями, ви починаєте щось нове і дивовижне. Пам’ятайте ваші обіцянки, зберігайте їх всім серцем і вам судилося пережити радість і відчуття дива, якого ви раніше не знали. Від щирого серця я вітаю вас і бажаю вам усього найкращого в цій останній пригоді, яку життя може запропонувати вам. 

Підпишіться на розсилку щоб щодня отримувати в свою поштову скриньку оригінальні статті та поради експертів.
↓ Отримайте краще від нас прямо в свою поштову скриньку


    form_image