Сім'я

Сім запитань, які кожна жінка має поставити своєму батькові

Бізнес-консультант та батько трьох дочок американець Джеймс Бонд (ми не жартуємо, це його справжнє ім’я) написав чудову книгу “Таємне життя батьків” та зробив сайт The Father Daughter Project. Один з уривків його книги – у відкритому доступі на сайті. Ми переклали для вас цей уривок, бо вважаємо його дуже корисним.

Деякі моменти у спілкуванні дочок та батьків є доволі болючими. Але без щирої розмови проблеми не вирішити.

Коли йдеться про відверту розмову про почуття чоловіків чи про їхні справжні переживання , більшості з них важко розпочати без певної допомоги. Вони починають жартувати чи іншим чином «з’їжджають» з теми. Тому ми наводимо не лише запитання, а й деякі пояснення до них.

ЗАПИТАННЯ №1

Якби я не народилася, що б змінилося у твоєму житті?

Примітка: Деякі батьки одразу спробують пожартувати у стилі: «Якби ти не народилася, у мене було б більше грошей». У цьому, звісно, є якась частка правди, але жарт у цьому випадку – спроба уникнути відвертості. Тож якщо він так зробить, наголосіть на серйозності запитання, уточнюючи: «А крім грошей, що змінилося б?»

ЗАПИТАННЯ №2

На твою думку, як твої слова і вчинки вплинули на мене? Що б ти хотів змінити?

Примітка: Перед тим, як спитати, поясніть батькові, що оскільки він був першим чоловіком у вашому житті, його слова, вчинки та підтримка вплинули на вашу впевненість у собі і здатність бути щасливою і успішною.

27966369156_2ca3cb2230_zЗАПИТАННЯ №3

Що робить гарного батька гарним, а жахливого жахливим? За десятибальною шкалою яким батьком ти є? Чому?

ЗАПИТАННЯ №4

Чи готовий ти іноді просто вислухати мене, не намагаючись вирішити мої проблеми? Як мені натякнути тоді, коли я хочу, щоб ти просто вислухав мене, а не почав одразу все вирішувати?

Примітка: До цього запитання теж треба підготувати батька. Зокрема, пояснюючи, що чоловіки часто вміють гарно вирішувати проблеми, але не часто вміють вислухати дочку без бажання миттєво кинутися все вирішувати. Водночас, дочки часто хочуть просто розказати, що у них на душі, але у вирішенні проблеми обійтися без допомоги батька.

ЗАПИТАННЯ №5

Собака знає, що ви любите його, бо ви його вигулюєте, обіймаєте і годуєте. Звідки ти знаєш, що любиш мене?

Примітка: Батько може знову пожартувати: «Бо я тебе вигулюю, обіймаю і годую». Тоді спитайте: А якими саме діями ти показуєш, що відчуваєш до мене?

ЗАПИТАННЯ №69482286976_39caaeebd8_z

Що у твоєму житті (чи у моєму) заважає нашим стосунками бути кращими (розлучення, робота, відстань тощо)? Як ми могли б їх покращити?

ЗАПИТАННЯ №7

Якби сьогодні був останній день на Землі і ти міг сказати все, що завгодно, що б ти мені сказав з того, що не казав раніше (про себе або про наші стосунки)?

Читайте також. 20 запитань, які вам треба поставити батьку

Підпишіться на розсилку щоб щодня отримувати в свою поштову скриньку оригінальні статті та поради експертів.
↓ Отримайте краще від нас прямо в свою поштову скриньку


    form_image